Tipujte s nami!

Diskusia o tipoch

Dátum
Vložil
Titulok

Sportovní tipy

Ahoj, snažím se každý den přidávat tipy na své stránky, https://sport-tips.tym.cz/tips.html budu rád když přijdete a podělíte se o ty své, zatím ahoj

admin sport-tips

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Sportovní tipy

DNES TIEZ PRIDAME OKREM INEHO INFOTIPY 10/10 S KURZOM 3.5 NA surebet.websnadno.cz

Dátum
Vložil
Titulok

Pro:admin

Dátum 24.01.2010
Vložil admin
Titulok
Re:Tipy
Odpovedať

tipy tu budú každý deň :-)

Dátum 31.01.2010
Vložil admin
Titulok
Re:Pro:admin
Odpovedať

z ľudí blbce? keď sa stane neočakávaná udalosť o ktoré by som nechcel hovoriť, tak to za to človek nemôže. Od včera sú dva tipy, oba vyšli, pekné kurzy, a dnes už vychádza Eisbaren. Tak nechápu kto tu robí z ľudí blbce. Keby to nevychádzalo a neboli by sme v pluse tak som ticho.

Tak já nevím, pořád chceš tvrdit, že neděláš z lidí blbce?!
Tak budˇto fakt dělej pořádně a nebo se na to radši vykašly, to asi bude nejlepší.A vůbec nejde o tipy ať už vychází nebo ne, ale o to, že když něco dělám tak to dělám pořádně a ne napůl a když tady napíšu "tipy tu budou každý den"... ,tak by to tak mělo taky být, ne???!!!Nebo " Každý tip bude vsadený za 100 €", což taky není pravda tak já nevím ...

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Pro:admin

Táto stránka nie je moje zamestnanie a je zadarmo, takže v prípade ak by bola spoplatnená tak by som uznal vašej kritiku.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Pro:admin

Tak to je smutné a hlavně je to tady pro všechny škoda...
Budu se opakovat, ale než takhle tak radši vůbec!!! Ať už je to vaše zaměstnání nebo ne, prostě , když něco napíšu nebo řeknu , tak by to mělo platit a měl bych si za tím stát a jestli něco už začnu dělat , tak to dělám pořádně a ne napůl...
Aspoň tak se v životě chovám já , ale vím , že jsem asi naivní a všichni takový nejsou...
Tak ať se daří,
s bohem.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:Pro:admin

Je jasné, že keď sa niečo napíše, malo by sa to dodržiavať, ale keď nie je čas a práce je až nad hlavu, tak to naozaj ovplyvniť nemôžem.

Dátum
Vložil
Titulok

pozdrav

Zdravím všechny sázkaře a hledače dobrých tipů :-)
Tato stránka je bezva...problém je, že se člověk těší na další tipy pro inspiraci a najednou pár dní ticho, ani řádka...
Kéž by to šlo zařídit, aby tipy byly vždy ve stejnou dobu vkládány... třeba všední dny v 16h, víkend dopoledne... člověk už by věděl, kdy se má kouknout a šel by pro inspiraci najisto :-)

Jinak jak říkám bezva :-) hodně štěstí ....

Dátum
Vložil
Titulok

Re:pozdrav

Už zase jim to nevychází, do pár hodin, nebo dnů sem napíše admin, že zase měl nečekané důvody... normální, když se nedaří

Dátum
Vložil
Titulok

Ruby

Tipy na 3.2. sa objavili 3.2. o 17:36, potom sme sa rozosielal na ligu.cz a na tipsport forum :-) a pár ľudí to tu potvrdí :-) takže kto stavil tak môže byť spokojný.

Dátum
Vložil
Titulok

cool

Skvělý tipy nádherný... Do tedka jsem sázel podle tipexu https://tipex.wbl.sk/Uvod.html no vymněnili web a už tam stastistiku nemají.... budu koukat i tudy :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.