Tipujte s nami!

Diskusia o tipoch

Dátum
Vložil
Titulok

Re:KURWY

Neviem čo sa ti nepáči, bilancia je plusové, tak neviem prečo tu nadáváš, vieš hovoriť len slovo kurva, to svedčí o tvojej inteligencii, měj se :-)

Dátum
Vložil
Titulok

tipy

Tak vidím, že se asi opět stala "neočakávaná udalosť o ktoré by som nechcel hovoriť", proto se asi už druhý den nic neděje.
Tak tady jsou mé tipy na dnes : Hearts-St. Mirren tip 1 kurs 2
Bangor C.-Airbus tip 1 kurs 1,8
Zlín-Plzeň tip 2 kurs 2,45

Dátum
Vložil
Titulok

Re:tipy

dobry tipy ..jeste asi litvino co ty nato ??

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:tipy

Litvinov :D

Dátum
Vložil
Titulok

Pro:admin


Dátum 24.01.2010
Vložil admin
Titulok
Re:Tipy
Odpovedať

tipy tu budú každý deň :-)
Toto jsi psal, tak nevím kdo je větší mimoň, jestli ten co psal nahoře nebo ty???!!!
Když se ti ze začátku dařilo tak hned byly tipy zelené a přiložené dalši, jakmile to bylo naopak dělal jsi "mrtvého brouka".
Tak budˇněco dělám a dělám to pořádně (ať už je výsledek jakýkoliv) a tak jak tu bylo na začátku avizováno, nebo se na to vys...
Mimochodem, já osobně jsem rád, že takovéto stránky jsou a je mi jedno jestli opravdu je vsazeno těch 100 Euro nebo ne, inspirace je to dobrá a je na každém zda si vsadí či nikoliv.
Ale nemám rád , když někdo dělá z lidí blbce...a to v tvojem případě zatím tak vypadá...
Hodně štěstí, ať se ti daří.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Pro:admin

z ľudí blbce? keď sa stane neočakávaná udalosť o ktoré by som nechcel hovoriť, tak to za to človek nemôže. Od včera sú dva tipy, oba vyšli, pekné kurzy, a dnes už vychádza Eisbaren. Tak nechápu kto tu robí z ľudí blbce. Keby to nevychádzalo a neboli by sme v pluse tak som ticho.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Pro:admin

já bych zase na tom aby tu tipy byly každý den netrval, ne každý den se hraje zápas který je vhodné vsadit. být rtělivý a čekat na správnou příležitost je dílčí část úspěchu. také není nutno vyhodnotit zápas hned po utkání, člověk nemůže být otrokem této sajty...co mi však neistále chybí je nějaký důkaz, že tyto zápasy jsou opravdu vsázeny i v reálu....

Dátum
Vložil
Titulok

konec???

to uz ste zase skoncili nebo jak? tipy se nepridavaj, nic se nevyhodnocuje. je to velika skoda. zadara takova stranka pro inspiraci je good...

Dátum
Vložil
Titulok

Re:konec???

Neboj, oni to zase rozjedou na jiné stránce s čistým štítem.

Dátum
Vložil
Titulok

Re:konec???

njn. cekal jsem ze jsou normalni. ale znam je uz z minuleho blogu.. nedari se. tak to utnou a jdou jinam. a taky to jejich pocitani... maji duveru 5/10... 6/10 a vse sazej za litr. ( na minulym blogu) tak snad podle duvery ne... tzn 5/10- 500...6/10... 600 . Tj priklad. jako vubec nevi. ptali se tam jak to maji delat. jsou to amateri.. fajn tipy at davaj . ale nemaj ty kecy okolo.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.